صفحه سیزدهم

گفتم منظورت نسل خزندگان است.
جواب داد : شما خزندگان می گوید ما سخت پوستان می گویم ،آنها دارای پوست ضخیم و لایه لایه هستند و صورتی شبیه خزندگان دارند ولی بسیار باهوش و انعتاف پذیر هستند و توانستند با انسانهای زمینی ترکیب شوند و نسلهای دورگه بوجود آورند ، آنها هم با ما همکاری کرده و با چندپایان در گیر شده و صدماتی دیدند و در عوض خواستار حضور دایمی در سیار زمین شدند و ما طبق قرار دادی که داریم فعلا نمی توانیم در روی سیاره زمین فعالیتی داشته باشیم ،
گفتم : شما که در زمین پایگاه دارید این نقض مقرارات نیست .
هورموس : ما طبق قرار داد در روی زمین فعالیت نداریم ولی در زیر زمین و اعماق کوهستانها هستیم و پایگاه های داریم که به آنجا هم خواهیم رفت.
صحبت های ما زیاد طول کشید . من و هورموس در آن برج در حال گشت وگذار بودیم وارد راهرو بزرگی شدیم که خیلی طولانی به نظر می رسید و در انتهای آن ستاره ای می درخشید ، هورموس اشاره کرد به سمت ستاره برویم و من پشت سر او حرکت کردم ، هرچه جلوتر می رفتیم راهرو کوچکتر میشد و این باعث میشد وقتی وارد مسیر راهرو میشوی راهرو طولانی بنظر برسد. در انتهای راه رو تراس بزرگی بود و تزیناتی زیبای در اطراف داشت و یک نشیمن قوصی شکل روبه ستاره داشت ، هورموس روی آن نیمکت مرمرین نشت و من هم در کنار آن نشستم .
در روی دیواره تراس ستونهای وجود داشت که با طاق های زیبای به هم وصل میشدند ، آن طاقی که ما از آن ستاره را می دیدیم از همه بزرگتر بود و طاقهای اطراف بصورت قرینه کوچک می شدند .
هورموس به آن ستاره اشاره کرد و گفت: آن خورشید تابان است ، همان خورشیدی که زمین را روشن می کند .
خورشیدی که می گفت مثل ستاره قطبی دیده میشد . پس ما در زمین نور خورشید را پس از هشت دقیقه می بینیم اینجا پس از چند دقیقه می بینند.

عمر ما نسبت به عمر شما خیلی زیاد است ، ما یک چرخه طولانی را می گذارانیم عمر ما و شما انسانهای زمین از لحاظ سالی یکی است .
این مطالب سخنان هورموس بود و در مورد عمر طولانی خود صحبت می کرد. من تعجب کردم عمر آنها با ما از نظر زمانی یکی بود ولی هر سال آنها حدود سه هزار و ششصد سال ما طول می کشید .
هورموس رو به من کرد و گفت : در این موارد زیاد فکر نکن به نتیجه ای نمی رسی این که من صد سالم باشه برای شما فرقی هم می کند و یا اینکه عمر شما طول بکشد از آن لذت خواهی برد.
بعد توضیح داد . در این زمان که ما دوباره به سمت نور و خورشید تابان می رویم بسیار خوشحالیم ، وقتی که خورشید در اوج خود از این طاق نمایان شود .
پرسیدم : خیلی از ساختمانها و بناها اینجا آشنا بنظر می رسد . شما اینها را کپی کردید و یا آنهای که در زمین است کپی این بناها است، شباهت در بعضی از بناها بسیار زیاد است.
در واقع همینطور هم بود خیلی از سازها ، مجسمه ها و نقاشیها و همنیطور معابد که نمی دانم در اینجا چه کاربردی داشتند. شبیه آثار باستانی بجا مانده در سیاره  زمین است.
هورموس: ما در دوره های قبل از زمین بعنوان مکانی برای استراحت استفاده می کردیم تا اینکه سخت پوستان وارد منظومه شدند و با دستکاری ژنتیکی شبه انسان را خلق کردند و بعد از آن با آنها ترکیب شدند و دو رگها را بوجود آوردند و برای کارهای خود استفاده کردند و آنها را در سطح زمین گسترش دادند . رهبران ما هم به همین نتیجه رسیدند که همین اصلاح ژنتیک انجام دهند.

چون شباهت ظاهری ما با موجودات زمین کم بود نسل ما بهتر و با هوشتر شد و در سطح زمین قدرت بیشتری پیدا کرد و مجبور به حمایت از آنها شدیم چند دوره بصورت مخفیانه این کار را کردیم ولی از دو دوره قبل بصورت رسمی این کار کردیم که نتیجه آن تمدنهای باشکوهی بود که در ده هزار سال اخیر در زمین شکل گرفتند و دورگه های از ما هزاران سال حکومت کردن و بناها و سازه های از خود به یادگار گذاشتند که از این سیاره الهام گرفته بودند و دلیل هم شکل و یا شبیه بودن آنها این است.

زمین ,هورموس ,ستاره ,خورشید ,بناها ,خیلی ,خورشید تابان منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

????Parsa ZBL دانلود لند معرفی کالا آجر سفال, آجر نما,, آجر قرمز , 09128663820 خدا جون تا کی... کانال تبلیغات درسی و کنکوری ، گروه تبلیغات کنکور و آموزشی دانلود جدید !ایران گردی را با من تجربه کنید ایران سی سی